Historie Odkazy Redakce Fórum

Mary Kate a Ashley dnes slaví osmnácté narozeniny!

13. června 2004, 3:35; autor: blick
Možná se vám tomu taky nechce věřit, ale je to tak. Naše planeta Země už oběhla kolem Slunce osmnáckrát od té doby, co ji (konkrétně Německo) svou věčnou a nehynoucí přítomností poprvé poctila tato její nejznámnější dvojčata, Mary Kate a Ashley Olsenovy. Talent našich oslavenkyň rozpoznal už v prvním roce jejich života producent tehdy připravovaného a později slavného amerického sitcomu Full House a obsadil je do role nemluvněte Michelle Tannerové. Obě děvčata tuto roli sdílela až do roku 1995, kdy seriál skončil, a získala si tak neuvěřitelnou popularitu.

Už během natáčení Full House Mary Kate a Ashley natočily své první hudební album a videoklip a hrály v několika televizních filmech. Dále vytvořily několik dodnes populárních seriálů, které vyšly pouze na videu. Debut na stříbrném plátně si ze svého úkolníčku mohla děvčata odškrtnout v roce 1995, kdy se společně s Kirstey Alley objevila v rodinné komedii It Takes Two.

Několik dalších let se obě věnovaly natáčení dalších epizod svých video sérií a v roce 1998 se vrátily na televizní obrazovky v seriálu Two of a Kind, který měl ovšem krátkého trvání a v roce 2001 začaly natáčet nový komediální seriál So Little Time, což jim vydrželo 2 roky. Teď, když jsou plnoleté, tak očekávám, že je uvidíme také v něčem "odvážnějším".

Všestrannost dvojčat Olsenových ovšem nezná mezí, a tak mimo vydávání různých reklamních předmětů zavítaly také do světa videoher, a to hned naprosto originálním počinem nazvaným Sweet Sixteen. Tato klasická sada miniher na párty, v jejíž hlavní části je vaším úkolem získat řidičský průkaz, je povinným obsahem herní knihovny každého majitele PS2 a GameCube.

Mimochodem, když dámy před rokem slavily sedmnácté narozeniny, tak americká kabelová televize CNN oznámila, že celkový majetek každé z nich činí 150 000 000 dolarů a zároveň odhadla, že do jejich jedenadvacátých narozenin z nich budou miliardářky.

A teď už mě omluvte, musím si odskočit na záchod. Snad to stihnu.


Komentáře ke článku


Mautí (29. října 2005, 14:59)

Proč už nikdo nepřidává komentář, to se vám už nelíběj???Vždyť jsou super, krásný, chytrý. :-)

Anetka (10. dubna 2005, 9:09)

jsou nejlepší jejich filmy jsou super chtěla bych být taky tak bohata a hezká

anča (10. dubna 2005, 9:08)

jsou nejlepší jejich filmy jsou super chtěla bych být taky tak bohata a hezká

magda (5. března 2005, 12:16)

jsou moc super chtěla bych tak vypadat

Putina (22. února 2005, 16:41)

prostě sou bezva miluju jejich filmy

Anděl (6. února 2005, 14:14)

Sou dobrý

nana (26. ledna 2005, 16:46)

ja bych chtela mit dvojice.

rrrrrr (28. listopadu 2004, 19:47)

jsou hezký co

Vložte nový komentář ke článku


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Budiž.