Historie Odkazy Redakce Fórum

Criticall #5

20. září 2003, 15:23; autor: G4ndy
Criticall #5 je již na cestě, a my jsme se rozhodli přinést vám již nyní, ve značném předstihu před offline verzí pro časopis Level materiál v ní obsažený. Přečíst si tak můžete recenze na Warcraft 3: Frozen Throne, The Thing, Age of Wonders: Shadow Magic, SEGA Marine Fishing, Kutar, Earth 2140 a Starcraft.

Komentáře ke článku


G4ndy (24. září 2003, 20:54)

Musim se zmínit o tom že v recenzi autor nevyjadřuje názor celé redakce ale pouze ten svůj subjektivní. Osobně bych dal Earthu tak 6/10 a to bych byl hodně hodný, nicméně nemám patent na moudrost, takže plně respektuji fakt že se někomu Earth může líbit natolik že mu dá 10/10. Nebudu nikomu kecat do toho jak se hodnotí, záleží jen na svědomí autora recenze kolik bodů té či oné hře přiřkne.

blick (24. září 2003, 14:02)

S tou recenzí máš pravdu, když jsem ji viděl (bohužel až po uveřejnění), tak mě naštvala úplně stejně, jako tebe. Ale G4ndy říkal, že chce být na nové autory hodný, tak ji uveřejnil. Co se dá dělat. Ale klasikám se budeme věnovat pořád, jenom prostě přibývají autoři a každý je jiný.

garret (24. září 2003, 13:03)

Tak mám takovej pocit že s criticallem to jde tak trochu z kopce. Když vyšlo to první číslo s těma klasikama tak sem byl nadšenej protože mi ty recenze úplně mluvily z duše. Teď když je tu někdo kdo je nadšený z bitev stovek spiderů v nějaké tuctové strategii (hrál jsem ji) kterou ani NEDOHRÁL(mimochodem já jsem ji dohrál) a dá jí 10/10 a je navíc nadšený z té ticnok misum yrros gam 2sp z okaj ej ot

Vložte nový komentář ke článku


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Budiž.