Historie Odkazy Redakce Fórum

Datadisk ke Call of Duty vypadá zajímavě...

28. července 2004, 23:32; autor: G4ndy
Jak se koneckonců můžete dočíst v tomto preview na IGN. Call of Duty: United Offensive bylo svěřeno do rukou ostříleného studia Gray Matter, které je mimo jiné zodpovědné za singleplayer část Return to Castle Wolfenstein. Jelikož se jedná o přídavek pouze pro PC, mohli si autoři dovolit až o polovinu větší mapy než v originálu, čehož také využily. Do multiplayeru přidaly 10 map, tři nové módy a ovladatelná vozidla, čímž CoD trošku přiblížili Battlefieldu. Zkráceně řečeno vypadá to na velmi dobrý datadisk, který bezpochyby překoná původní hru.

Komentáře ke článku


[email protected]_cz (26. února 2005, 17:41)

nemam code na Call of Duty!!!!mate ho nekdo kdyztak napiste!!

Krakonoš (2. října 2004, 10:31)

Kdo si mislí že Call of Duty je blbovina ktera je nudna tak je Hnup a magor. Kdo to nehral tak at rží hubu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krakonoš (2. října 2004, 10:30)

Kdo si mislí že Call of Duty je blbovina ktera je nudna ta je Hnup a magor. Kdo to nehral tak at rží hubu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Han Solo (2. srpna 2004, 9:20)

Call of Duty....je narez....ale len na najtazsej obtiaznosti....je to prave orechove.....a taky Stalingrad....to boli nadavky....hehe.

G4ndy (29. července 2004, 13:16)

RtCW byl nahodou cool, nic úchvatného ale docela mě to bavilo. CoD se mi líbilo hlavně proto že je lepší než trapný Medal of Honor a je skvěle naskriptované. Jako neni to nic extra ale porad je to nadprumer na PC.

blick (28. července 2004, 23:38)

Return to Castle Wolfenstein byl v singlu o ničem, ani jsem to tehdy nedohrál. Call of Duty = další nudná střílečka která si hraje na realitu. Kdybych chtěl realitu, vezmu flintu a jdu sejmout pát Iráčanů... Čímž se pokouším říct, že jestli překonat původní hru znamená 10 map a pár vozidel, tak to je jenom další hřebíček do rakve herního průmyslu (a mojí).

Vložte nový komentář ke článku


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Budiž.