Historie Odkazy Redakce Fórum

Final Fantasy XII odloženo

17. února 2005, 15:49; autor: G4ndy
Počínaje prvním dubnem, kdy Square-Enix oslaví dvouleté výročí sloučení, plánují vydat každý měsíc jednu hru, přičemž Final Fantasy XII hodlají vypustit tak, aby mu nekonkuroval žádný jiný titul. Prezident S-E Youichi Wada navíc dodal že FF XII pravděpodobně nevyjde na jaře 2005, jak bylo plánováno, ale až "někdy" později. Těžko tedy říci, kdy moloch vzniklý sloučením dvou gigantů herního RPG průmyslu - Square a Enixu, vypustí jedno ze svých rodinných zlat. Kromě dvanáctky série Final Fantasy, mají v rukávu pokračování v Japonsku ještě populárnější série Dragon Quest a o trochu méně populárního Star Oceanu, od mých oblíbených Tri-Ace, autorů Valkyrie Profile.

Komentáře ke článku


G4ndy (26. února 2005, 21:54)

mam pocit ze oni uz to FFXII maji hotove, ted jim de hlavne o to aby z nej vytriskali co nejvetsi zisky a tak planuji a presouvaji...

up_er (26. února 2005, 18:58)

Hmm, radsi at si na tom daj zalezet, nez aby to vydali v terminu kdy sem jim to nejvic hodi. Myslim ze kdyz si na tom daj opravdu zalezet jako za starych dobrych casu, tak se nemusej bat o zadnou konkurenci..

Vložte nový komentář ke článku


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Budiž.