Historie Odkazy Redakce Fórum

Half-Life 2 - recenze

10. dubna 2005, 11:34; autor: G4ndy
Kam se poděl duch původního Half-Lifu? Co jen té dvojce chybí? Takové otázky jsem si během hraní HL2 kladl nejčastěji. Je to snad nedostatečný důraz kladený na příběh, či snad odklon od náplně původní hry? K nejnovějšímu počinu Valve jsem přistupoval s velkými očekáváními. Internet je plný chvály, kterou HL2 zasypaly zejména seriózní zdroje jako PCGamer, takže jsem si říkal, že by slavná dvojka měla stát skutečně za to. Předpoklady stát se hitem měla tato hra ve vínku už od samého počátku kdy se na ní začalo pracovat, a to údajně hned po dokončení HL1 - kultovní to hry, která v mých očích představuje jeden z nejlepších herních zážitků.

Více v recenzi


Komentáře ke článku


Geri (30. září 2005, 13:35)

Podle mne je tato hra supr ja mu davam 10/10 -uz som ju presiel 2-krat a je cim dale tym lepsia.

Lubos (11. června 2005, 10:07)

jdi do piče

G4ndy (4. května 2005, 16:39)

Ty zase podle mě nejsi dobrej hráč. Recenze zde si píšu jen tak pro sebe a nikomu je nevnucuju - kdybych je někomu vnucoval tak si je nedávám na tyhle stránky ale na nějaký mainstreamový.

Peta (3. května 2005, 21:35)

Jakej debil psal tuhle recenzi. 7/10? Jasne ses hrdina, dal jsi nejnizsi hodnoceni na svete. A rekni mi ted komu a co si dokazal. Hovno. Nejses dobrej redaktor a takhle se jim stanes az za hodne dlouho

Vložte nový komentář ke článku


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Budiž.