Historie Odkazy Redakce Fórum

Inside Criticall

23. září 2003, 22:18; autor: blick
Tak jsme se s G4ndym rozhodli, že občas napíšeme něco o aktuálním dění "uvnitř" Criticallu. Dnes jsme já a JFK na G4 vyrukovali s palčivou otázkou, týkající se toho, jestli nás vůbec někdo čte :). Tady je malý úryvek z naší ICQ konverzace:

Blick: s jfk jsme se shodli, ze nam mas ukazovat emaily co chodej ohledne criticallu, jestli nejaky jsou... G4ndy: :) G4ndy: ehm G4ndy: nejsou G4ndy: :) :) :) Blick: ja vim ze jsou G4ndy: :( G4ndy: nejsou Blick: ale rikal jsi ze chodej G4ndy: no nejaky G4ndy: uz sem je smazal G4ndy: jeden byl od K3, dalsi od lidi z dualu Blick: hm, nenene G4ndy: pak nas nekdo chvalil na GB Blick: ale do kazdyho magu chodej dopisy G4ndy: nechodej Blick: my jsme smutni G4ndy: ty lidi si to vetsinou vymejslej

No, popravdě, velmi by nás zajímalo, jestli máme nějaké věrné (nebo i nevěrné) čtenáře. Takže pokud nám někdo chce zdělit třeba kde se máme zlepšit, zhoršit, nebo cokoliv jiného, může tak učinit do Guestbooku, na email, případně (pokud si toho někdo nevšiml :)) je možné přidat komentář k jakémukoliv příspěvku ve weblogu. Každý z autorů má ještě samozřejmě osobní email, který je napsaný v Credits a redakční mail je [email protected]. To jsou snad všechny důležité možnosti komunikace s redakcí. Omlouvám se všem našim čtenářům, které jsem snad svým pochybovačstvím a ignorancí urazil :).

Komentáře ke článku


blick (26. září 2003, 19:46)

...o návštěvnost ani tak nešlo. Spíš šlo o to, říct našim čtenářům, že máme zájem s nimi komunikovat. Jak se zdá, tak nějaký účinek to má :)

CeBrk (26. září 2003, 15:55)

Slavný Criticall nemá dostatek čtenářů? Ti dnešní hráči asi neví, co je pro ně dobré. Možná by pomohla nějaká brutální reklama. Co třeba hecknout servry Microsoftu a všechny odkazy tam přítomné nalinkovat sem? :-) No, možná by i stačilo vyškrabávat na veřejných zádchodcích vaši adresu :-).

Vložte nový komentář ke článku


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Budiž.