Historie Odkazy Redakce Fórum

Mario dostal voskovou figurínu

12. prosince 2003, 22:36; autor: blick
Jak se zdá, tak Nintendo v nejbližší době nehodlá polevit ve sbírání ocenění. Po té, co jsme před nějakou dobou informovali, že za letošní rok naše oblíbená konzolová firma získala 14 ocenění, nepočítali jsme, že se nějaké zajímavé ceny urodí ještě letos, ale stalo se.

Velká pocta pro Miyamota Před dvěma týdny herní Bůh a otec takových herních sérií, jako například Mario a Zelda, Shigeru Miyamoto obdržel jako první v historii cenu Golden Joystick Hall of Fame, kterážto bude každoročně udělována největším osobnostem herního průmyslu, a pro Miyamota je to rozhodně velká pocta, že jako prvního vybrali právě jeho.

Mario z vosku Tento týden byla po dřívějším oznámení odhalena vosková figurína nejslavnějšího instalatéra na světě, samotného Maria, který se tak zařadil po bok nejslavnějším světovým "živým" osobnostem a stal se první postavou z videoher, které se taková pocta dostala. Pokud se na něj chcete zajet podívat, budete muset až do Hollywoodského muzea voskových figurín. Slavnostního odkrytí Maria (spojeného se soutěží o nejlepší převlek Maria o ceny) se zůčastnili chlapci z Planet Gamecube a natočili tam krátké video, na které se tak můžete podívat (download videa, 2MB).


Komentáře ke článku


G4ndy (13. prosince 2003, 13:12)

Už vidím kdo dostane tuto cenu jako druhý, nebude to určitě nikdo jiný než autor Metal Gearu - Hideo Kojima :)

Vložte nový komentář ke článku


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Budiž.