Historie Odkazy Redakce Fórum

Nintendo se předvedlo na GDC

11. března 2005, 19:05; autor: G4ndy
Hned v úvodu svého vystoupení na Game Developers Conference předvedl prezident Nintenda - Satoru Iwata nejnovější trailer na dlouho očekávanou Zeldu. Filmeček zachycuje na konzoli Game Cube dosud nevídané grafické efekty a hlavně perfektní akci, které bude nová Zelda očividně nabitá až k prasknutí. Fandové Zeldy a Nintenda všeobecně tak byli příjemně šokováni. Dále pak Iwata hovořil o přenosném DSku, na které se dají již nyní díky wi-fi v Japonsku stahovat hry a hrát online. Předpokládám že než tento trend dorazí k nám do ČR, budeme si muset ještě tak rok či dva počkat. :( Samozřejmě že řeč přišla i na konzole nové generace, kde prezident velkého N potvrdil přibližné technické specifikace následovníka Game Cube - procesor od IBM a grafárna jak jinak než od Ati. Mimochodem, Ati produkuje grafické jádro také pro chystaný X-Box 2, takže jsem moc zvědavý nakolik si tyhle dvě konzole budou výkonnostně podobné. Nintendo, Microsoft i Sony jsou očividně víc než připraveni vstoupit možná už koncem tohoto roku do boje se svými next-gen konzolemi, čeká nás tedy dozajista velmi zajímavá bitva. :)

Komentáře ke článku


G4ndy (14. března 2005, 18:50)

wow! Tak to je cool, ja jeste nevim jestli do DS jit nebo ne, jeste me zadna hra na nej nejak neoslnila, a po zkusenostech s hrami na GBA kde je dobra tak 1 ze 100, radsi takticky vyckavam.

blick (13. března 2005, 23:23)

Tak JFK uz ma Nintendo DS doma a me prijde pravdepodobne v utery, nejpozdeji ve stredu. To bude narez, mozna bude i report kdyz se premuzu :)

Vložte nový komentář ke článku


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Budiž.