Historie Odkazy Redakce Fórum

Pomozte Asii!

3. ledna 2005, 21:54; autor: G4ndy
Opožděně vyzývám všechny naše čtenáře aby dárcovskou SMSkou podpořili projekt humanitární organizace Adry, která tentokrát sbírá penízky na pomoc živlem postižené Asii. Za SMS zprávu ve tvaru DMS ASIE odeslanou na číslo 87777 dáte asi 30 Kč - hyenističtí operátoři si někdy odečtou ne proklamované 3 koruny, ale rovnou 8, takže nebuďte překvapeni! Každopádně 27 korun z toho co zaplatíte půjde na pomoc lidem, kteří jí potřebují (doufám že Adru ještě nikdo netuneluje). Abych tenhle příspěvek posunul trochu do herní úrovně, tak zmíním fakt, že autorka největší stránky věnující se nejen starým hrám pochází právě z Thajska, které bylo také postiženo. Takže SMSkou pomůžete i underdogům. ;)

Komentáře ke článku


blick (5. ledna 2005, 20:59)

Pokud někoho zajímá můj názor, tak já bych na takovouhle akci nikdy nepřispěl. Ne proto že bych byl lakota, ale proto, že mi to připadá pokrytecké. Proč přispívat zrovna na toto, lidé umírají všude a pořád. Stejně je to jenom propaganda a většinu těch peněz schrábne nějaká zkorumpovaná asijská vláda. Mrtvým to nepomůže, a kdyby tam nezařvalo tolik turistů, tak se určitě taky tolik peněz nevybralo...takže to je můj pocit z této akce. To ovšem nesnižuje ničí příspěvek, stejně jde jenom o to aby se lidé cítili dobře že alespoň něco udělali, ikdyž to v konečném důsledku bude pravděpodobně k ničemu (ale to už se asi nedozvíme) a jak jsem řekl, těm, kteří zemřeli, už je to jedno.

ToM (5. ledna 2005, 15:08)

ještě že tak.. To by bylo vážně nelidský nechávat si to, když někdo chce pomoct.. ale na druhou stranu - nikdo neví, jestli si to nakonec nenechaj....

G4ndy (5. ledna 2005, 13:31)

Vypadá to, že si operátoři a stát konečně uvědomili, že vydělávat na dárcovských smskách není normální a tak půjdou jak ty 3 koruny za odeslání zprávy tak trapných 5,70 Kč DPH na humanitární pomoc.

Vložte nový komentář ke článku


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Budiž.