Historie Odkazy Redakce Fórum

Taito připravuje hvězdnou hru k 50. výročí svého vzniku

28. srpna 2003, :49; autor: blick
Japonská společnost Taito, stojící mimo jiné za RPG sérií Lufia (SNES, GBA), logickým rychlíkem Puzzle Bobble, nebo legendárními Space Invaders (1978), bude slavit 50. výročí svého vzniku, a k této příležitosti připravuje na letošní zimu akční hru Bujingai pro Playstation 2. To by ještě nebylo nic tak zvláštního, ale co je zvláštní a co mě dost vyvedlo z míry, je to, jací lidé na ní spolupracují. Předně, character design dělá Toshihiro Kawamoto, tvůrce skvělé a velmi známé anime série Cowboy Bebop a neméně zajímavé a originální série Wolf's Rain. Scénář píše Yousuke Kuroda, známý svou prací na výborných sériích Trigun a Onegai Teacher. A největší bomba, hlavně pro znalce, je to, že hlavní character, Lou Wong, bude kompletně vytvořen podle j-rockového zpěváka jménem Gackt. To je velký idol japonských fanoušků a hlavně fanynek (pro svůj vzhled playboye). Gackt dříve zpíval v rockové kapele Malice Mizer, ale před nějakou dobou se dal na sólovou dráhu, což mu sice přidalo na popularitě, ovšem jeho hudbě to podle mého názoru příliš neprospělo. Hraje také ve filmech. Bujingai se bude odehrávat ve 22. století, kdy bylo lidsto pokropeno radiací kvůli poruše satelitu, který jim měl pomoct přežít. Lou Wong se vydává na cestu, aby zachránil svého přítele, ze kterého se stal démon. Používá dva meče, kterými může provádět různá komba a útoky. Může také používat kouzla a bude mít speciální schopnosti běhání po zdech a létání vzduchem ve stylu drátové akce známé z hongkongských filmů. Bujingai je hotov z 50% a jak jsem už řekl, bude hotov letos v zimě.

Komentáře ke článku


Quistis (16. února 2005, 20:13)

hru neznam a nezajima mne ale gackt je buuuuuh!!!!!

blick (28. srpna 2003, 10:20)

Já bych tam nějaký odkazy hodil, ale nic jinýho se o tý hře neví, nejsou ani žádný obrázky. Je jasný, že to asi nebude nic moc originálního, ale určitě bude super příběh...

Han Solo (28. srpna 2003, :53)

ale mohol si sem blick hodit aj nejake odkazy. Inak s mecom a behani po stenach uvidis aj ninju na Xboxe v hre NINJA GAIDEN od tecmo.

Vložte nový komentář ke článku


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Budiž.