Historie Odkazy Redakce Fórum

Zkraťte si čekání na Thiefa 3 ;)

11. dubna 2004, 13:55; autor: G4ndy
Důkaz o tom jak silnou komunitu si první dva Thiefové vytvořili podává množství amatérských misí vytvořených pro tyto hry. Pokud by jste si chtěli nějaké mapy vyzkoušet a vlastníte plné verze Thiefa 1 nebo 2, doporučuji navštívit portál thief-thecircle.com, kde naleznete vše potřebné. Bohužel zatím nejambiciózněji vypadající projekt - "amaterský" datadisk ke druhému dílu Thiefa s názvem Shadows of the Metal Age je již přes tři roky ve vývoji a k finišování mu ještě stále pár měsíců chybí. Jen pro zajímavost, toto dílko bude kromě misí obsahovat i zbrusu novou hudbu a hlavně perfektní filmečky ve stylu Looking Glass. Posuďte sami že artworky nevypadají vůbec zle.

Komentáře ke článku


G4ndy ze skoly (16. dubna 2004, 6:35)

Nj ted na ty obrazky koukam ze skoly na lehce ztmavenym monitoru a je fakt ze neni skoro nic videt. :)) To vis ja mam doma zesvetleny crtecko na maximum takze mi to tak neprijde. :)

CeBrk (12. dubna 2004, 19:32)

To je v pořádku, každý správný zloděj musí zůstat skryt zrakům počestných občanů. A o Garrettově správnosti a blickově počestnosti, nemůže být pochyb.

blick (12. dubna 2004, 13:01)

no teda G4ndy, musím říct, že na těch obrázcích, které sem poslední dobou dáváš, není vůbec nic vidět...

Vložte nový komentář ke článku


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Budiž.