HistorieÚvodnikOdkazy

2/22/2022 je ideální datum pro začátek války

22 února, 2022, G4ndy Žádné komentáře

Škoda že si Putin s Bidenem nemůžou zahrát místo reálného konfliktu nějakou pořádnou válečnou deskovou hru, nebo třeba Civilization. Místo sýpek by mohli ve městech stavět tanky a hýčkat zbrojní průmysl. Biden prý hraje s vnučkou Mario Kart a Putin zase podporuje výuku eSportu na školách, tak to přece nemůžou být takové zrůdy… Zdá se ale bohužel, že jsou oba puzení ke konfliktu silami mocnějšími než jsou videohry.

Putin nepochopil, že mu jeho drahou vlast již dávno zničili najatí revolucionáři Lenin se Stalinem a marně usiluje o udržení myšlenky velkého Ruska – přitom jen hraje do karet blouznivým globalistům, kteří by z celého světa nejraději udělali velkou Čínu. Jediné hrdinství, které je v jeho pozici možné, je kapitulace. Kdo ví, možná je ale Putin jen další v řadě najatých Leninů a jeho agendou je udržet Rusko v roli agresora, kvůli kterému si všichni musí kupovat místo zmrzliny zbraně.

Biden má podle všeho docela rád akci a chaos, přesvědčil o tom při stažení vojsk USA z Afghánistánu. Asi má legraci ze svých senilních proslovů, které tu a tam vypouští a je mu úplně jedno jak to celé za velkou louží dopadne. Z Číny se navíc rýsuje vzor a spojenec, který se ničeho neštítí – máte-li v Americe choulostivé problémy, stačí si najmout čínskou firmu a ona už tu realitu nějak vyžehlí. Prostě Civilizace jak vyšitá.

Nakonec nezbývá než se modlit aby v blouznivých hlavách nezvítězil válečný kabaret jako ideální řešení momentální pandemicko-ekonomické pseudokrize.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *