HistorieÚvodnikOdkazy

Thief 2 není mrtev, ať žije T2X

11 března, 2007, G4ndy Žádné komentáře

Před rokem (nebo jak dlouho už to je) jsem vás informoval o tom, že si na Thiefa 2 – obstarožní to plíživou 3D akci, brousí zuby zbrusu nový amatérský přídavek. Tesáky mu programátorským náčiním pilovali několik let fanouškové dnes již kultovních Thiefů 1 a 2. O tom, kam může vést odhodlání nesmířit se s tím, že pokračování Thiefů již není v rukou zaniknuvší firmičky Looking Glass, se může konečně nyní každý majitel Thiefa 2 přesvědčit.

Použití termínu amatérský přídavek v případě projektu T2X, není asi úplně na místě, neb tento 700 MB kolos nabízí bezpochyby víc, než kdejaký oficiální datadisk či regulérní komerční hra – kór v dnešní době, kdy se na poli pc her produkuje převážně jen nastavovaná kaše typu need for speed and need for even more speed.

Co tedy tento volně stažitelný neoficiální datadisk T2X s přízviskem Shadows of the Metal Age přináší? 13 zbrusu nových misí, které si ve skrytu stínu proplížíte s novým hlavním charakterem. 10 nových zbraní a udělátek se kterými to určitě uděláte! 😉 Stovky nových textur a zvuků. 3000 řádků mluveného slova a jako výplň mezi misemi videosekvence nesoucí se v podobném duchu jako ty z původního Thiefa! No nevím co víc si přát, snad jen.. už to du hrát! 😉

oficiální stránky, kde to jde stáhnout zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.