HistorieÚvodnikOdkazy

8. dubna 2003

11 března, 2020, G4ndy Žádné komentáře

Po delší odmlce jsem opět tu rozhodnut trochu si zaeditovat na svých stránkách. Čistě z recese mě napadlo odeslat tenhle můj výplod na Level CD, bůhví, třeba se na mě Rybka usměje a část mé entity se objeví na Level CD.

Válka, válka je pořád stejná…

Jak již jste si zajisté všichni všimli probíhá válka v Iráku. Nebudu se zde pokoušet trapně moralizovat a nadávat na Ameriku, jediné co je na místě zmínit je fakt, že jsem výrazně proti válce, a abych mluvil za Criticall – Criticall je proti válce. Je mi opravdu blbě z toho, jak je dnes v podstatě už celé lidstvo zcela ovládané sdělovacími prostředky a plně naslouchá nastrčeným šaškům s IQ 94 typu George Bushe (ano GB má opravdu IQ94). Snad ani nemusím zmiňovat to, co je každému normálnímu člověku, kterého zajímá jeho okolí – tedy svět, jasné a sice že OSN konečně dokázalo že je k ničemu, politici ČR opět dokázali, že je absolutně nezajímá 80% občanů ČR, ale těch 20% naprostých dementů, kteří se nechají zmanipulovat sdělovacími prostředky aka NOVA.

Jelikož jsem byl na pěti z doposud konaných protiválečných demonstrací (neamchruju, jen oznamuju) mohu s čistým svědomím odsoudit ty, kteří než aby šli demonstrovat svůj nesouhlas na NAPROSTO POKLIDNÉ protestní akci, raději doma čumí na fotbal nebo provozují činnosti, které by mohli klidně počkat. Možná si to někdo absolutně neuvědomuje, ale ve válce umírají lidi, zlo plodí zlo, ať už je to zlo vyvíjené pro získání ropy a výhodnější pozice pro Izrael, nebo snad pro odstranění nějakého fiktivního vůdce, který už je dávno po smrti – I kdyby Saddám skutečně žil, nemůže být absolutně žádný problém pro americké a izraelské tajné služby, vůbec nejlepší na světě, tohoto tyrana odstranit, aniž by musel propuknout jakýkoli konflikt. Je mi naprosto jasné, že Sadám byl stejně jako Usáma pouze nastrčenou loutkou vyprodukovanou konspirátory v USA, a posloužil tak jako záminka vyšším cílům. Uznávám, že má Amerika, již delší dobu na pokraji pečlivě utajované ekonomické krize právo z pozice nejsilnějšího dělat si co chce, ale někdo v USA si asi neuvědomuje, že síla obnáší i odpovědnost a skrze války se osvícení rozhodně nedosáhne, možná tak leda ozáření. A jak se ukázalo Irák stejně žádné chemické zbraně nevlastní, leda že by je tam dovezli sami Američané a pak jen řekli hele co jsme tady našli. Jestli vám to připadá k smíchu, možná by bylo třeba se trochu zamyslet, důkazy jsou všude kolem vás… Jedno je však jasné Moderní společnost opět selhává, středověk neskončil.

Změny v protiválečném Criticallu:
-Pokud to projde nalézá se na Level CD.

-Provedeny vnitřní změny k obrazu mému.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *