HistorieÚvodnikOdkazy

5. července 2002

4 března, 2020, G4ndy Žádné komentáře

Konečně jsem se rozhodl, ale hlavně začal pracovat na mé vlastní internetové stránce, která hned od počátku vystřídala mnoho podob, až se ustálila na té nynější, která mi sice vadí ale ne tolik:).

Jelikož jsem poměrně neschopný člověk, odpovídají tomu i tyto stránky. Nemám super komp, takže opravdu nemohu hrát nové hry, které stojí stejně za prd (trocha zaujatosti neuškodí). Nemám ani připojení k internetu, takže jsem odkázán na mého kamaráda v přízemí, kterému se v bytě usadil konektor od UPC. Nemám dostatek času, i když od té doby co mě vyhodily z mé předchozí školy je to o poznání lepší:(.

Nechci již více psát o tom co nemám, naštěstí toho i hodně mám (kecám:), takže to zase tak špatné není. Pochopitelně, že uvítám jakýkoli mě sympatický příspěvek na tenhle neprofesionální web, třeba recenzi, nebo cokoli podobného. Přispěvovatelé se samozřejmě dostanou do kreditů, nehledě na to, že se seznámí s mou zajímavou osobou, což je asi na tom celém nejnezajímavější (to není sebechvála, všichni jsme zajímaví:).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *