HistorieRedakceOdkazy

28. srpna 2002

5 března, 2020, G4ndy Žádné komentáře

O prázdninách jsem se jako obvykle flákal, dokonce jsem byl poprvé v životě za hranicemi naší malé země, konkrétně u Balatonu. Základní poznatek, který jsem si odtamtud dovezl, je ten, že maďarština je minimálně stejně tak divná řeč, ne-li divnější, než čeština.

Co se týče hraní vyzkoušel jsem u strejdy Morrowind a dohrál mrkvosoftí Dungeon Siege spíše než pro zábavu z ryzí povinnosti. Také jsem si pořídil se zpožděním za skvělé vysvědčení (5/4/4) zlevněnou vypalovačku Teac (40/12/48), taková vypalovačka je v současné době bezpochyby užitečná věc, ne-li nutnost. Též se chystám (už rok) ke koupi nového počítače, ale vzhledem k tomu, že mé finanční rezervy vysála ona vypalovačka si opět tak rok počkám. V neposlední řadě jsem také dotvořil dílko s konečným názvem Criticall, které právě exploreruje váš prohlížeč.

Název je to vpravdě dementní, ale bohužel nic lepšího má chorá mysl nevyprodukovala, také jsem si s tím nedělal moc těžkou hlavu. Důležitý je spíš obsah, který máte jedinečnou šanci zhodnotit. Omluvte prosím velkou neaktuálnost recenzovaných her, zaměřuji se spíše na starší tituly, takže nic nového zde opravdu nehledejte. Dalo by se říci, že celý tenhle rádoby projekt je teprve ve stádiu pomalé hlemýždí konstrukce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *